Na czym polega? Monitorowanie

Usługa monitorowanie24.pl zapewnia użytkownikom monitorowanie pozycji pojazdów w czasie rzeczywistym. Każdy pojazd wyposażony w nadajnik GPS z określoną częstotliwością emituje do serwera informacje dotyczące swojej aktualnej lokalizacji. W zależności od fizycznych parametrów ruchu częstotliwość wysyłania danych oscyluje w przedziale od 15 do 60 sekund. Dzięki temu pojazdy poruszające się po drogach krajowych i europejskich pozostają pod stałym nadzorem i kontrolą właściciela.

Przesłane do serwera informacje są archiwizowane i graficznie odzwierciedlane na mapie. Użytkownik monitorujący pozycję pojazdu ma możliwość analizowania danych w postaci wizualnej oraz w postaci tabelarycznej. Usługa monitorowanie24.pl zapewnia użytkownikowi dostęp do trzech niezależnych typów map. Takie zróżnicowanie ma zapewnić możliwie najwyższy poziom szczegółowości i dokładności wskazań.

Dokładność pozycji

Dokładność wskazywanej pozycji jest ściśle związana ze specyfikacją techniczną samego systemu GPS. Nadajniki systemu monitorowanie24.pl podają informacje o swojej lokalizacji z dokładnością do 3m. Tak wysoka dokładność redukuje ryzyko ewentualnych przekłamań przy odtwarzaniu tras i postojów.

Użytkownicy usługi mogą przypisać do swojego konta dowolną liczbę pojazdów. Aplikacja do obsługi danych działa stabilnie zarówno przy małych flotach handlowych jak również przy dużych taborach spedycyjnych liczących setki pojazdów.

Monitorowanie24.pl przechowuje na serwerach danych pełną historię związaną z lokalizacją pojazdu. Daje to możliwość odtworzenia każdego zdarzenia i każdej aktywności pojazdu w dowolnym momencie z przeszłości.

Pozycja pojazdu

Wybierając wskazany pojazd możesz w czasie rzeczywistym zobaczyć jego pozycję na mapie. Na ekranie swojego urządzenia widzisz pojazd, wraz z opisem charakterystyki ruchu. Aplikacja za pomocą różnej kolorystyki ikon pozwala odróżniać ruch pojazdu od postoju, podając użytkownikowi dokładne dane dotyczące miejsca, czasu i ewentualnej prędkości. Nie musisz wykonywać setek połączeń i telefonicznie ustalać lokalizacja auta – w dzięki aplikacji monitorowanie24.pl w czasie krótszym niż minuta jesteś w stanie ustalić gdzie aktualnie znajdują się Twoje pojazdy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!