Usługa monitorowanie24.pl zapewnia użytkownikowi możliwość monitorowania tras wykonywanych przez kierowców.

W praktyce użytkownik za pomocą aplikacji ma możliwość:

  • Śledzenia bieżącej trasy
  • Odtworzenia trasy wykonanej przez pojazd w przeszłości

Dla komfortu pracy i możliwości szerszego wykorzystania aplikacji w procesach analitycznych usługa monitorowanie24.pl nie ogranicza objętości i wielkości danych przechowywanych na serwerze. W ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej użytkownik otrzymuje nieograniczone czasowo repozytorium logistyczne, w którym przechowywane są wszystkie dane archiwalne.

Przegląd tras archiwalnych może odbywać się przy wykorzystaniu dwóch kryteriów:

  • Przeglądania tras wykonanych w wybranym dniu przez wszystkie pojazdy
  • Przeglądania tras wykonanych przez wybrany pojazd w zadanym okresie czasu

Usługa monitorowanie pozwala na równoległe obrazowanie na mapie wszystkich wskazanych tras, wybranych tras z danego okresu lub jednej, konkretnie wskazanej przez użytkownika trasy. Zwiększa to komfort pracy z aplikacją i pozwala na wzajemne porównanie aktywności różnych pojazdów względem siebie.

Każda trasa obrazowana przez aplikację wskazuje punkty rozpoczęcia trasy i jej zakończenia. Korzystając z wbudowanych narzędzi użytkownik może analizować nie tylko geograficzny przebieg trasy. Dowolnie wybrana trasa może zostać zobrazowana na wykresie w postaci krzywej prędkości pojazdu w czasie. Zwiększa to kontrolę nad nadmierną eksploatacją pojazdu i pozwala właścicielowi na podejmowanie właściwych działań w stosunku do nadgorliwych kierowców.

Dzięki modułowi tras użytkownik może graficznie odzwierciedlić na mapie każdą trasę wykonaną przez jego pojazd. W ramach jednej mapy można obrazować wiele tras różnych pojazdów, analizując i porównując ich aktywność względem siebie. Mapa może być zbliżana i oddalana w dowolnej skali, w zależności od potrzeb użytkownika. Nie musisz już prowadzić specjalnych tabel ewidencyjnych – w ramach aplikacji masz dostęp do pełnej historii tras wykonanych przez Twoje pojazdy w dowolnej chwili i w dowolnym czasie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!