Lokalizator gps do śledzenia samochodu

Auta ciężarowe to pojazdy, które muszą spełniać wysokie standardy techniczne. Podlegają one intensywnej eksploatacji, którą ułatwiają lokalizatory GPS do śledzenia samochodów. Same pojazdy pełnią specyficzną rolę w łańcuchu dostaw i charakteryzują się odmienną specyfiką. Aby lepiej dopasować nasze usługi do potrzeb rynku, nasze działy konstrukcyjne na bieżąco śledzą branżę ciężkiego transportu i pojawiające się w niej tendencje i zmiany.

Monitorowanie24pl dostrzegając rolę i znaczenie pojazdów, opracowało i wprowadziło na rynek lokalizator GPS do śledzenia ciężarówek. To dedykowane rozwiązanie pozwala na wykorzystanie urządzenia bez konieczności stosowania w układzie elektrycznym pojazdu ciężarowego przetwornic napięcia, daje możliwość odczytu danych z komputera pokładowego w pojeździe, pozwala na podłączenie peryferyjnych urządzeń w postaci sond paliwowych, czujników otwarcia drzwi ładunkowych, czujników podłączenia naczepy, przycisków sabotażowych czy czujników otwarcia i zamknięcia korka wlewu paliwa.

Monitorowanie pojazdów ciężarowych z lokalizatorem gps do śledzenia samochodu

Rozwiązania dedykowane dla pojazdów ciężarowych funkcjonują w naszej ofercie od ponad 6 lat. W tym czasie w nasz system lokalizatorów GPS do śledzenia samochodu Klienci uzbroili setki swoich pojazdów pracujących w branży przewozu żywności, przewozu paliw, przewozu materiałów budowlanych i pokrewnych branżach transportu.

Pomimo faktu, że oferowane przez nas rozwiązania nie są przeznaczone tylko dla branży transportowej, firmy opierające swój biznes o samochody ciężarowe stanowią najbardziej liczną grupę naszych odbiorców. W tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowego dostawcy, nasz dział handlowy chętnie przedstawi Ci naszą ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz odpowiedni lokalizator GPS do śledzenia instalowany w samochodzie.

Lokalizator GPS do śledzenia samochodów ciężarowych

Pamiętaj, że aktywność Twoich pracowników można poddać szybkiej weryfikacji. Analizując punkty zatrzymania pojazdu oraz długości postojów masz pełny wgląd w zaangażowanie swoich pracowników w realizację służbowych obowiązków. Dzięki aplikacji monitorowanie24.pl możesz obrazować na mapie wszystkie postoje, które danego dnia wykonał Twój pojazd. Każdy postój możesz analizować pod kątem miejsca oraz długości czasu trwania. System monitorowania daje też dostęp do informacji dotyczących pokonywania poszczególnych odcinków trasy w określonym czasie. Użytkownicy mogą kontrolować czy urządzenie nie zostało odłączone przez kierowcę. Zachęcamy więc do wyboru lokalizatorów GPS pozwalających na śledzenie samochodów ciężarowych.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!