Samochody ciężarowe to pojazdy, które muszą spełniać wysokie standardy techniczne. Podlegają one intensywnej eksploatacji, pełnią specyficzną rolę w łańcuchu dostaw i charakteryzują się odmienną specyfiką. Aby lepiej dopasować nasze usługi do potrzeb rynku nasze działy konstrukcyjne na bieżąco śledzą branżę ciężkiego transportu i pojawiające się w niej tendencje i zmiany.

Monitorowanie24pl dostrzegając rolę i znaczenie samochodów opracowało i wprowadziło na rynek lokalizator samochodów ciężarowych.  To dedykowane rozwiązanie pozwala na wykorzystanie urządzenia bez konieczności stosowania w układzie elektrycznym pojazdu ciężarowego przetwornic napięcia, daje możliwość odczytu danych z komputera pokładowego w pojeździe, pozwala na podłączenie peryferyjnych urządzeń w postaci sond paliwowych, czujników otwarcia drzwi ładunkowych, czujników podłączenia naczepy, przycisków sabotażowych czy czujników otwarcia i zamknięcia korka wlewu paliwa.

Monitorowanie pojazdów ciężarowych

Rozwiązania dedykowane dla pojazdów ciężarowych funkcjonują w naszej ofercie od ponad 6 lat. W tym czasie w nasz system Klienci uzbroili setki swoich pojazdów pracujących w branży przewozu żywności, przewozu paliw, przewozu materiałów budowlanych i pokrewnych branżach transportu.

Pomimo faktu, że oferowane przez nas rozwiązania nie są przeznaczone tylko dla branży transportowej, firmy opierające swój biznes o samochody ciężarowe stanowią najbardziej liczną grupę naszych odbiorców. W tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Jeśli nie jesteś zadowolony z dotychczasowego dostawcy, nasz dział handlowy chętnie przedstawi Ci naszą ofertę. Skontaktuj się z nami już dziś!

Lokalizator GPS do śledzenia samochodów ciężarowych

Pamiętaj, że aktywność Twoich pracowników można poddać szybkiej weryfikacji. Analizując punkty zatrzymania pojazdu oraz długości postojów masz pełny wgląd w zaangażowanie swoich pracowników w realizację służbowych obowiązków. Dzięki aplikacji monitorowanie24.pl możesz obrazować na mapie wszystkie postoje które danego dnia wykonał Twój pojazd. Każdy postój możesz analizować pod kątem miejsca oraz długości czasu trwania.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!