Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pośrednictwem jednego z czterech dostępnych kanałów komunikacji:

  • telefonu,
  • formularza kontaktowego,
  • maila,
  • osobiście.

Zachęcamy do telefonowania w celu natychmiastowego złożenia zamówienia, uzyskania informacji na temat oferty czy odpowiedzi na ewentualne pytania i wątpliwości. Odbieramy wszystkie telefony, a w razie braku możliwości podniesienia słuchawki oddzwaniamy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Błyskawicznie reagujemy także na wiadomości mailowe. Pisząc do nas w godzinach pracy, można oczekiwać szybkiej odpowiedzi niezależnie od tego, czy dotyczy ona wyceny, terminu realizacji zlecenia czy jakichkolwiek innych szczegółów oferty. Umożliwiamy też kontakt z naszą firmą poprzez formularz znajdujący się na tej stronie. Wystarczy uzupełnić poszczególne pola, wpisując w nich dane kontaktowe oraz treść zapytania, a następnie zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknąć przycisk „Wyślij”, żeby dostarczyć nam wiadomość.

Zapraszamy również do osobistych wizyt w siedzibie przy ul. Tynieckiej 47 w Szczecinie. Nasi pracownicy czekają na klientów zainteresowanych współpracą, którzy chcą poznać szczegóły oferty i zastanawiają się nad skorzystaniem z niej lub są już na nią zdecydowani. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie, począwszy od wstępnych rozmów i analiz, skończywszy na wdrożeniu proponowanych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu i współpracy przedsiębiorstwa zainteresowane inwestycją w narzędzia przeznaczone do monitoringu pojazdów!

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!