Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje lokalizator GPS do ciężarówki. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi stałego monitorowania położenia poszczególnych pojazdów floty. Dostarczamy w tym celu innowacyjne narzędzie lokalizacyjne, które na rynku cieszy się ogromną popularnością.

czytaj więcej

W naszej szerokiej ofercie znajduje się usługa monitorowania lokalizacji całej floty aut. Dla wygody naszych klientów wykorzystujemy lokalizator pojazdów, wyraźnie usprawniający świadczenie tego rodzaju usług.

czytaj więcej

Jak działa Samochodowy Lokalizator GPS

Proponowane rozwiązanie bazuje na komunikacji za pośrednictwem systemu GPS (Global Positioning System). Ponieważ lokalizator do samochodu ma wbudowany odbiornik będący zarazem nadajnikiem obsługującym ten standard danych, może pozyskiwać szczegółowe parametry na temat jego położenia. Precyzja działania samochodowego nadajnika wynika z zaawansowania technologii namierzania satelitarnego, która pracuje na podstawie informacji zbieranych i przetwarzanych przez satelity umieszczone na orbicie okołoziemskiej.

Odbywająca się przy użyciu lokalizatora samochodowego GPS komunikacja pomiędzy nim a autem ma charakter dwukierunkowy. Urządzenie umieszczone w samochodzie jednocześnie wysyła i odbiera dane lokalizacyjne od satelity, który z kolei pozyskuje je od nadajnika w pojeździe i w odpowiedzi przesyła współrzędne.

Nasz samochodowy lokalizator GPS jest rozbudowany pod względem funkcjonalności, precyzyjny w działaniu i prosty w obsłudze, dlatego zachęcamy do składania zamówień na usługę monitorowania samochodu!

Samochodowy lokalizator GPS – zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Jednym z ważniejszych powodów, dla których klienci zamawiają nasz samochodowy lokalizator GPS, są kwestie bezpieczeństwa. Jego zastosowanie pozwala bowiem na zwiększenie ochrony pojazdu przed kradzieżą. Na czym to polega? Otóż dzięki oferowanemu sprzętowi właściciel, któremu skradziono samochód, może sprawdzić, gdzie on się znajduje. Z punktu widzenia skuteczności tego rozwiązania kluczowy jest umiejętny montaż urządzenia w miejscu słabo dostępnym, tak aby przestępca pozostał nieświadomy obecności nadajnika. Znając położenie pojazdu, można podjąć efektywne i zgodne z prawem działania zmierzające do jego odzyskania.

Aby móc spać spokojnie i oczekiwać, że nawet w razie utraty auta uda się je odzyskać, warto wyposażyć się wyłącznie w wysokojakościowy i precyzyjny w działaniu samochodowy lokalizator GPS. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego tylko takie rozwiązania oferujemy. Dostarczamy profesjonalne urządzenia do samochodów emitujące silny sygnał, które są intuicyjne w obsłudze i wyposażone w wiele przydatnych dodatkowych funkcji.

Lokalizator do samochodu – pozostałe korzyści dla firmy

Nadajniki do aut to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, w których duże znaczenie ma stałe monitorowanie floty pojazdów. Oferowane narzędzia umożliwiają administratorom kontrolę nad ewentualnymi nieprawidłowościami w użytkowaniu służbowych środków transportu. Natomiast poprzez optymalizację przejazdów usprawniają procesy logistyczne. Już teraz zachęcamy do skorzystania z szeregu udogodnień.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!