Monitorowanie pojazdów ciężarowych

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje lokalizator GPS do ciężarówki. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi stałego monitorowania położenia poszczególnych pojazdów floty. Dostarczamy w tym celu innowacyjne narzędzie lokalizacyjne, które na rynku cieszy się ogromną popularnością. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zespół naszych fachowców nieustannie poddaje je modernizacji i ulepszeniom.

Monitorowanie GPS samochodów ciężarowych

Rozumiemy, jak ważna jest sprawność techniczna i niezawodność samochodów ciężarowych. To właśnie te parametry decydują o bezpiecznej i skutecznej realizacji procesów transportowych w Państwa firmie. Dlatego nasi doświadczeni wieloletnią praktyką specjaliści opracowali pionierski lokalizator GPS do ciężarówki. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest odczytywanie najważniejszych informacji z komputera pokładowego, a także przyłączenie niezbędnych urządzeń peryferyjnych, np. sond paliwowych, czujników podłączenia naczepy, czujników zamknięcia korka wlewu paliwa oraz przycisków sabotażowych.

GPS do ciężarówki

Lokalizator GPS samochodów ciężarowych monitoruje lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym, wysyła powiadomienie w przypadku zaprzestania nadawania sygnału, informuje o przekroczeniu granicy państwa oraz upustach i ilości zużytego paliwa. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej innowacyjnej usługi. Cieszymy się zaufaniem imponującego grona klientów. Służymy fachowym wsparciem i doradztwem na każdym etapie współpracy.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!