Monitorowanie pojazdów ciężarowych

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje lokalizator GPS do ciężarówki. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi stałego monitorowania położenia poszczególnych pojazdów floty. Dostarczamy w tym celu innowacyjne narzędzie lokalizacyjne, które na rynku cieszy się ogromną popularnością. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zespół naszych fachowców nieustannie poddaje je modernizacji i ulepszeniom.

Monitorowanie GPS samochodów ciężarowych

Rozumiemy, jak ważna jest sprawność techniczna i niezawodność samochodów ciężarowych. To właśnie te parametry decydują o bezpiecznej i skutecznej realizacji procesów transportowych w Państwa firmie. Dlatego nasi doświadczeni wieloletnią praktyką specjaliści opracowali pionierski lokalizator GPS do ciężarówki. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest odczytywanie najważniejszych informacji z komputera pokładowego, a także przyłączenie niezbędnych urządzeń peryferyjnych, np. sond paliwowych, czujników podłączenia naczepy, czujników zamknięcia korka wlewu paliwa oraz przycisków sabotażowych.

GPS do ciężarówki

Lokalizator GPS samochodów ciężarowych monitoruje lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym, wysyła powiadomienie w przypadku zaprzestania nadawania sygnału, informuje o przekroczeniu granicy państwa oraz upustach i ilości zużytego paliwa. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej innowacyjnej usługi. Cieszymy się zaufaniem imponującego grona klientów. Służymy fachowym wsparciem i doradztwem na każdym etapie współpracy.

GPS do ciągnika

Oferowany przez naszą firmę lokalizator GPS do ciągnika pozwala na kontrolowanie na bieżąco położenia pojazdu rolniczego. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia można mieć nieograniczony, stały wgląd zarówno w pozycję, jak i parametry pracy maszyny, takich jak np. ilość zużytego paliwa, prędkość jazdy czy liczby przejechanych kilometrów w określonym przedziale czasowym. Lokalizator GPS do ciągnika to inwestycja w nowoczesne rozwiązanie wspomagające działalność rolniczą, którego sprzedaż i kompleksowe wdrożenie jest możliwe w ramach współpracy z naszą firmą. Serdecznie do niej zachęcamy!

Najlepszy GPS dla ciężarówek

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne zainteresowane inwestycją w nowoczesne rozwiązania technologiczne wspomagające wydajność prowadzonej działalności. Jednym z powszechnie wykorzystywanych obecnie w branży narzędzi jest lokalizator GPS, który służy do monitorowania położenia ciężarówki i dostarcza wielu informacji na ich temat. Polecamy go m.in. dlatego, że zapewnia maksymalną precyzję udostępnianych danych i prostotę obsługi.
Znajdujący się w naszej ofercie system doskonale nadaje się do śledzenia zarówno pojedynczych, jak i flot pojazdów. Z powodzeniem korzystają z niego firmy transportowe i spedycyjne niezależnie od wielkości i skali prowadzonej działalności. Na podstawie dostarczanych przez lokalizator GPS danych można dokładnie sprawdzić bieżące położenie i wcześniej przejechaną trasę. Informacje obejmują również czas przejazdu, prędkość czy ilość zużytego paliwa, co pozwala na kompleksową analizę wykonanych przejazdów, np. w celu porównywania ich ze sobą czy lepszego planowania tras w przyszłości.
Wgląd w położenie ciężarówki umożliwia też efektywniejszą pracę spedytorom. Tak jak w przypadku ciągnika lokalizator GPS dokładnie informuje o tym, gdzie pojazd znajduje się w danym momencie, dzięki czemu przydzielenie kierowcom zleceń może być maksymalnie precyzyjne. Przekłada się to na wzrost wydajności działalności przedsiębiorstwa, którego pracownicy mogą podejmować trafniejsze decyzje na bazie rzetelnych, wiarygodnych i podawanych w czasie rzeczywistym danych.
Nasz system archiwizuje wszelkie zbierane informacje, co pozwala na wgląd do przeszłych tras nawet wiele miesięcy po zakończeniu zlecenia. Na tej podstawie można porównać np. liczbę przejechanych kilometrów czy ilość zużytego paliwa w ramach tych samych tras w różnych okresach. Zachęcamy do kontaktu przedsiębiorstwa wykonujące transport i spedycję, które są zainteresowane wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań monitorujących w celu poprawy wydajności prowadzonej działalności przewozowej.

Ile kosztuje GPS do ciągnika

Zapraszamy do współpracy rolników indywidualnych i agroprzedsiębiorstwa dysponujące dużą flotą do zamawiania lokalizatora GPS służącego do monitorowania położenia ciągników. Oferujemy wdrożenie autorskiego rozwiązania na atrakcyjnych warunkach finansowych – cena naszego narzędzia zaczyna się już od zaledwie 15 złotych miesięcznie! Konkretna kwota jest jednak ustalana w pełni indywidualnie i zależy od następujących czynników:
• liczba ciągników – im więcej maszyn, tym więcej nadajników potrzeba,
• rodzaj pojazdów – w przypadku maszyn rolniczych gwarantujemy bardzo atrakcyjne stawki,
• sposób pomiaru zużytego paliwa – w zależności od wybranej metody cena lokalizatora GPS do ciągnika może być różna,
• stopień skomplikowania wdrożenia – im bardziej złożenie prace instalacyjne, tym większych nakładów wymagają.
Nasza oferta jest niezwykle korzystna cenowo – biorąc pod uwagę jakość i zaawansowanie usługi, to bardzo konkurencyjna propozycja, na którą warto się zdecydować. Pieniądze zainwestowane w lokalizator GPS do ciągnika zwracają się, ponieważ urządzenie dostarcza licznych danych pozwalających na optymalizację pracy. Sięgając po dostępne w ramach systemu informacje, można efektywniej planować i kontrolować działalność rolniczą, a to wprost w sposób wysoce korzystny odbija się na jej efektywności i zyskowności.
Poza możliwością wykorzystania narzędzia z myślą o wsparciu wydajności indywidualnych rolników i agroprzedsiębiorstw zwiększa ono także zabezpieczenie ich mienia. Zamontowany w ciągniku lokalizator GPS na bieżąco pokazuje położenie, dzięki czemu w razie kradzieży właściciel może precyzyjnie namierzyć pozycję swojego pojazdu. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego i współpracy w celu wdrożenia nowoczesnego systemu monitoringu maszyn rolniczych w atrakcyjnej cenie i na jasnych, uczciwych warunkach!

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!