Oferujemy Państwu profesjonalną usługę monitoringu GPS floty. Naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do przedsiębiorców, którzy potrzebują niezawodnego i nowoczesnego narzędzia, kontrolującego i rejestrującego procesy transportowe w swojej firmie.

czytaj więcej

Jesteśmy profesjonalną firmą, oferującą Państwu sprawdzony system monitoringu GPS. Ten rodzaj usługi kierujemy szczególnie do tych z Państwa, którzy potrzebują w swojej działalności gospodarczej sprawdzonego, niezawodnego i nowoczesnego narzędzia, stale monitorującego położenie całej floty pojazdów.

czytaj więcej

Oferujemy Państwu profesjonalne zarządzanie flotą samochodową. To sprawdzona, nowoczesna i niezawodna usługa, którą kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą zoptymalizować i usprawnić procesy transportowe w swojej firmie.

czytaj więcej

Co to jest lokalizator GPS?

Oferowany przez naszą firmę lokalizator GPS to nowoczesne i wszechstronne urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Jego zadaniem jest przede wszystkim namierzanie pozycji pojazdu i umożliwienie jego zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że przy użyciu tego sprzętu w każdym momencie i z dowolnego miejsca na świecie można sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się samochód. Wszystko to dzięki stałej komunikacji z satelitami poruszający się po ziemskiej orbicie.

Dostępne w naszej ofercie narzędzie jest powszechnie wykorzystywane m.in. w celu poprawy bezpieczeństwa. Opcja namierzenia auta sprawia, że po ewentualnej kradzieży możliwe staje się jego odnalezienie, odzyskanie i nierzadko nawet złapanie złodzieja na gorącym uczynku. Monitoring przydaje się jednak przede wszystkim do kompleksowego monitorowania floty pojazdów wykorzystywanych w firmie. Uzyskanie z lokalizatora GPS dane pozwalają m.in. na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa oraz optymalizację jego kosztów.

Jaki lokalizator GPS warto wybrać?

Przed zakupem tego typu urządzenia lokalizacyjnego warto się dobrze zastanowić nad indywidualnymi oczekiwaniami i dokładnie określić swoje potrzeby. Biorąc pod uwagę firmy transportowe oraz spedycyjne, zdecydowanie najlepiej postawić na modele o wszechstronnej funkcjonalności. Poza samym monitorowaniem położenia samochodu powinny dostarczać wielu dodatkowych danych. Najważniejsze, bardzo przydatne informacje, dotyczą między innymi liczby przejechanych kilometrów, ilości zużytego paliwa czy prędkości osiąganej przez dany pojazd. Pozyskanie wszystkich powyższych danych z lokalizatora GPS i przetworzenie ich w taki sposób, aby wyciągnąć konstruktywne wnioski na temat transportów czy dostaw, pozwala poprawić wydajność na tym polu.

Właśnie takie urządzenia mamy w swojej ofercie, dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu i ich zamawiania! Nasz sprzęt jest nowoczesny, precyzyjny w swoim działaniu i niezawodny, a do tego bardzo prosty w obsłudze.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!