Jak działa nasz system?

System monitorowanie24.pl działa w oparciu o autorskie rozwiązania wykorzystujące technologię globalnego systemu pozycjonowania (GPS) oraz infrastrukturę operatorów telefonii komórkowej (GSM). Zamontowany w pojeździe nadajnik zbiera i archiwizuje niezbędne informacje, które następnie przesyła na specjalny serwer. Dla celów pełnej i szczegółowej analizy sytuacji drogowej istnieje kilka kategorii informacji archiwizowanych przez nadajnik. Zebrane informacje są za pomocą transmisji mobilnej przesyłane na serwer, z poziomu którego mogą być pobierane i przeglądane przez właściciela.

Użytkownik systemu nie musi prowadzić samodzielnych odczytów i setek logowań – na ekranie swojego monitora uzyskuje możliwość podglądu przejrzystych i już opracowanych danych dotyczących wybranego pojazdu lub grupy pojazdów.

System pozwala tworzyć różne typy zdarzeń alarmowych, których wystąpienie inicjuje bezzwłoczne przesłanie informacji na serwer. Usługa monitorowanie24.pl pełni dla użytkownika funkcję analityczną i ostrzegawczą. Dla ułatwienia pracy z systemem pojazdy które pracują w strukturach floty można łączyć w grupy i podgrupy.

System monitoringu pozwala na bieżąco monitorować stan pojazdu, dostarczając szeregu kluczowych informacji zawsze wtedy, gdy pojawi się potrzeba ich uzyskania. Dodatkowo w ramach aplikacji właściciel może zdefiniować zdarzenia alarmowe które w jego przypadku mają (lub mogą mieć) kluczowe znaczenie. Usługa monitorowanie to nowatorskie narzędzie, które ma poprawiać efektywność pracy – oprócz wyszczególnionych poniżej kluczowych informacji pozwala uzyskać szereg informacji dodatkowych. Wszystkie z nich można generować jako raporty i podsumowania, definiowane przez właściciela w ujęciu jednorazowym lub w formie cyklicznej wysyłki na skrzynkę pocztową.

Jakie informacje można uzyskać dzięki wykorzystaniu usługi monitorowanie24.pl ?

  • Czy kierowca rozpoczyna pracę zgodnie zakładanym planem przejazdu ?
  • Gdzie aktualnie znajduje się wybrany pojazd i jakie prędkości rozwija ?
  • Czy na trasie pojawiały się punkty nieprzewidzianego postoju ?
  • W jakich miejscach kierowca zatrzymał się z ładunkiem ?
  • Jaką faktyczną liczbę kilometrów przebył pojazd i ile godzin był w ruchu ?
  • Jakie jest zużycie paliwa i czy w trakcie pracy pojawiły się jego ubytki ?
  • Kiedy do zbiornika tankowane było paliwo i jaka jego faktyczna ilość ?

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!