Nadajniki wykorzystywane do monitorowania pojazdów w systemie monitorowanie24.pl zostały zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne i programowe. W przeciwieństwie do usług oferowanych przez konkurencję nadajniki GPS Snitcher Pro nie są efektem integrowania tanich, azjatyckich rozwiązań – charakteryzują się nieporównywalnym stopniem jakości i żywotności. Współczesna wersja nadajnika jest efektem nakładu znaczącej ilości myśli inżynierskiej oraz systematycznie wdrażanych ulepszeń. Niemal 10 letnie doświadczenie w produkcji nadajników GPS pozwoliło nam na opracowanie pewnych i sprawdzonych rozwiązań.

Nadajnik GPS Snitcher PRO posiada świadectwo homologacji E20 i jest oficjalnie dopuszczony przez Ministra Infrastruktury do instalowania w pojazdach osobowych i ciężarowych. W trosce o bezpieczeństwo klientów oraz stabilną pracę systemu monitorowanie24.pl wszystkie nadajniki przed procesem instalacji przechodzą szereg testów serwisowych mających wyeliminować najmniejsze dysfunkcje w ich pracy.

GPS Snitcher PRO posiada dwa złącza antenowe oraz trzy złącza komunikacyjne. Na przedniej ścianie obudowy nadajnik wyposażony został w diody kontrolne, mające obrazować pracę nadajnika i pomóc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów z właściwą instalacją. Obudowa nadajnika posiada dedykowane uchwyty montażowe, pozwalające na właściwe i pewne przymocowanie go do konstrukcji pojazdu. Rozmiar nadajnika pozwala na ukrycie do niemal w każdym miejscu we wnętrzu auta. Dzięki temu instalacja nadajnika przebiega szybko i bez żadnych utrudnień.

Nadajnik posiada układ odpowiadający za autodetekcję napięcia zasilającego. Dzięki temu użytkownik zwolniony jest z konieczności dokupowania zewnętrznych przetwornic mających dopasować napięcie w układzie elektrycznym do wymogów nadajnika. Nadajnik samodzielnie rozpoznaje rodzaj zasilania i może być zasilany dowolnym napięciem z przedziału 8 – 31 V. Dzięki temu może być swobodnie wykorzystywany zarówno w pojazdach osobowych jak również w pojazdach ciężarowych i dostawczych.

Opcjonalnie do nadajnika może zostać podłączonych szereg urządzeń dodatkowych. Usługa monitorowanie24.pl nie ogranicza zakresu funkcjonalności oferowanych nadajników – w przypadku konieczności rozbudowania funkcji systemu w przyszłości wszystkie warianty zmian pozostają dostępne. Nadajnik GPS Snitcher PRO potrafi obsługiwać:

  • Czytnik identyfikacji kierowcy
  • Translator CAN Logistic do odczytu danych z magistrali CAN
  • Analogowy czujnik paliwa
  • Sondy cyfrowe Aplisens
  • Dwa niezależne wejścia alarmowe

Instrukcja instalacji
Instrukcja użytkownika

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!