Marka monitorowanie24.pl powstała z myślą o dostarczeniu sprawdzonych i pewnych rozwiązań monitoringu pojazdów na polski i europejski rynek. Wszystkie urządzenia oraz nadzorujące ich pracę oprogramowanie od podstaw tworzone jest przez własne działy konstrukcyjno-projektowe.

Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy wiedzą wszystko na temat technologii służących do lokalizacji i obserwowania samochodów w czasie rzeczywistym. Posiadają wieloletnie doświadczenie w ich projektowaniu i wdrażaniu i skutecznie je wykorzystują. Nasze produkty są przeznaczone dla przedsiębiorstw z dowolnych branż, które w działalności posługują się pojazdami. Z oferowanych rozwiązań można z powodzeniem korzystać zarówno w firmach przewozowych, które operują dziesiątkami ciężarówek, jak i w małych podmiotach, np. handlowych czy usługowych, które autami dojeżdżają do klientów.

Dostawca elastycznego i komfortowego oprogramowania do monitoringu

Chcemy docierać do jak największej liczby klientów, dlatego dostarczamy elastyczne oprogramowanie, które może zostać w szczegółach dopasowane do niejednorodnych potrzeb. Proponujemy bardzo atrakcyjne cenowo wersje do monitoringu w podstawowym zakresie, jak i rozbudowane narzędzia o dużych możliwościach analitycznych, które są podstawowym narzędziem optymalizacji działalności dla firm przewozowych operujących na znaczną skalę.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Pomagamy w ustaleniu i dobraniu optymalnej funkcjonalności oprogramowania zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta, a następnie realizujemy pełne wdrożenie. Po zakończeniu prac i przetestowaniu działania narzędzia oddajemy je do użytku. Pozostajemy do dyspozycji klientów zainteresowanych wysokiej jakości systemem monitoringu pojazdów.

Właścicielem i administratorem marki monitorowanie24.pl jest Pronal sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Szczecinie.

PRONAL Sp. z o.o. sp. k.
ul. Tyniecka 47
71-019 Szczecin
NIP: 854-21-00-050
REGON: 812073631

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!