Monitoring GPS pojazdów

W naszej szerokiej ofercie znajduje się usługa monitorowania lokalizacji całej floty aut. Dla wygody naszych klientów wykorzystujemy lokalizator pojazdów, wyraźnie usprawniający świadczenie tego rodzaju usług. To pionierskie, innowacyjne rozwiązanie na rynku cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W jaki sposób działa lokalizator pojazdów?

Śledzenie położenia samochodów zawsze odbywa się w czasie rzeczywistym. Lokalizator pojazdów z ustaloną wcześniej częstotliwością bezbłędnie emituje do serwera informacje o aktualnym miejscu przebywania. Dzięki tej usłudze zyskują Państwo możliwość pełnego nadzorowania i kontrolowanie swoich kierowców, wyruszających w nawet najdłuższe trasy. Wszystkie dane, jakie udostępnia lokalizator pojazdów, są gromadzone, archiwizowane i przetwarzane. Nasi klienci mają stały do nich dostęp. Mapy GPS prezentują najwyższy możliwy poziom szczegółowości, precyzyjnie wskazując położenie floty aut. Z naszych usług skorzystały już następujące branże: kolejowa, morska, samochodowa i budowlana.

Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Spełniamy najwyższej jakości standardy i restrykcyjne normy. Lokalizator pojazdów, służący do monitorowania ich położenia, jest narzędziem, usprawniającym zarządzanie całą flotą aut, zwłaszcza samochodów ciężarowych. Stanowi innowacyjne rozwiązanie, coraz częściej stosowane do kontrolowania procesów transportowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!